Rozpis zápasů – mladší

SO 9.září 10:00 NE 10.září 10:00 NE 10.září 10:00 NE 10.září 10:00 NE 10.září 10:00 SO 9.září 10:00 SO 9.září 10:00 SO 9.září 10:00
Jablůnka Hošťálková Val.Příkazy Juřinka Kateřinice Poličná Ratiboř Podlesí
VKK (Karolinka) Ústí Hovězí Val.Bystřice Rajnochovice Kelč Vsetín Vigantice
Leskovec Liptál N. Hrozenkov Dolní Bečva Mikulůvka A+B Val.Meziříčí A Zašová A Vidče
Val.Polanka Krhová Lidečko Police Jarcová Val.Meziříčí B Zašová B Rožnov
SO 16.září 09:30 NE 17.září 09:30 SO 16.září 10:00 NE 17.září 10:00 SO 16.září 10:00 SO 16.září 15:00 SO 16.září 10:00 SO 16.září 10:00
VKK (Karolinka) Jarcová Hovězí Vigantice Zašová A Val.Mez. A Police Dolní Bečva
N. Hrozenkov Val.Bystřice Val.Příkazy Vidče Zašová B Hošťálková Rajnochovice Rožnov
Lidečko Vsetín Ústí Val.Meziříčí B Jablůnka Kateřinice Kelč Krhová
Leskovec Liptál Val.Polanka Podlesí Mikulůvka A+B Ratiboř Juřinka Poličná
NE 24.září 10:00 NE 24.září 10:00 NE 24.září 10:00 NE 24.září 10:00 NE 24.září 10:00 SO 23.září 10:00 NE 24.září 10:00 NE 24.září 09:30
Vidče Leskovec Lidečko Zašová B Val.Mez B Rajnochovice Liptál Mikulůvka A+B
Val.Bystřice Hovězí Val.Příkazy Zašová A Kelč Hošťálková Ústí Jablůnka
Dolní Bečva VKK (Karolinka) N. Hrozenkov Rožnov Podlesí Police Ratiboř Kateřinice
Vigantice Vsetín Val.Polanka Krhová Juřinka Poličná Jarcová Val.Meziříčí A
ČT 28.září 13:00 ČT 28.září 10:00 ČT 28.září 10:00 ČT 28.září 10:00 ČT 28.září 14:00 ČT 28.září 10:00 ČT 28.září 10:00 ČT 28.září 10:00
Rožnov Val.Bystřice Val.Polanka Ústí Kelč Krhová N.Hrozenkov Vsetín
Vigantice Dolní Bečva Val.Příkazy Jablůnka Rajnochovice Kateřinice Hovězí Jarcová
Vidče Zašová A Leskovec Lidečko Police Mikulůvka A+B VKK (Karolinka) Val.Meziříčí A
Juřinka Zašová B Liptál Ratiboř Podlesí Poličná Hošťálková Val.Meziříčí B
SO 30.září 09:30 NE 1.října 10:00 SO 30.září 10:00 NE 1.října 10:00 SO 30.září 10:00 NE 1.října 09:00 NE 1.října 10:00 NE 1.října 10:00
VKK (Karolinka) Val.Bystřice Hovězí Kateřinice Poličná Dolní Bečva N.Hrozenkov Vsetín
Ústí Vigantice Ratiboř Jarcová Rajnochovice Vidče Leskovec Mikulůvka A+B
Val.Polanka Val.Meziříčí B Val.Příkazy Zašová A Kelč Rožnov Liptál Podlesí
Lidečko Juřinka Hošťálková Zašová B Police Val.Meziříčí A Jablůnka Krhová
NE 8.října 10:00 NE 8.října 10:00 NE 8.října 10:00 NE 8.října 10:00 SO 7.října 10:00 NE 8.října 10:00 SO 7.října 10:00 NE 8.října 10:00
Val.Příkazy Jablůnka Ratiboř Lidečko Zašová A Val.Mez. A Rajnochovice Liptál
Leskovec Kateřinice Hošťálková Hovězí Zašová B Dolní Bečva Kelč Vsetín
Ústí Krhová Poličná VKK (Karolinka) Val.Bystřice Vigantice Police Mikulůvka A+B
Val.Polanka Podlesí Val.Meziříčí B N. Hrozenkov Rožnov Vidče Juřinka Jarcová
SO 14.října 10:00 NE 15.října 10:00 SO 14.října 13:30 SO 14.října 10:00 SO 14.října 10:00 NE 15.října 10:00 SO 14.října 10:00 SO 14.října 10:00
Vidče Hošťálková Juřinka Val.Polanka Podlesí Ústí Police Krhová
Dolní Bečva Jablůnka Kelč VKK (Karolinka) Kateřinice Hovězí Rajnochovice Val.Bystřice
Vigantice Leskovec Mikulůvka A+B Lidečko Rožnov Val.Příkazy Val.Meziříčí A Ratiboř
Val.Meziříčí B Liptál Zašová B Vsetín Poličná N. Hrozenkov Zašová A Jarcová
NE 22.října 13:00 SO 21.října 10:00 NE 22.října 10:00 NE 22.října 10:00 SO 21.října 10:00 SO 21.října 10:00 NE 22.října 09:30 NE 22.října 14:00
Rožnov Jarcová Leskovec Vigantice Zašová B Val.Mez B Mikulůvka A+B Kelč
Vidče Hošťálková Hovězí Val.Bystřice Zašová A Jablůnka Kateřinice Police
Podlesí Val.Polanka Val.Příkazy Dolní Bečva Ratiboř Rajnochovice Lidečko Val.Meziříčí A
Liptál N. Hrozenkov VKK (Karolinka) Juřinka Vsetín Ústí Poličná